Agregat za struju EY-5TD/TDE Energy
Cijena na upit
4,4 KVA/3,5 kW
Trofazni 400/230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-5TD/TDE |
| Gorivo | Dizel |
| Napon | Trofazni 400/230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 4,4 KVA/3,5 kW |
| Motor | YANMAR L70 – STAGEV – M |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 400V 16A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Pokretanje | EY-5TD – Uže za pokretanje EY-5TDE – Električno pokretanje |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 1 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 3,3 L |
| Autonomija (pri 75% opterećenja) | 3 L |
| Težina (Kg) | 115 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 835 x 565 x 610 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta Kapacitet spremnika goriva L Težina (Kg) ŠxDxV (mm) |
30 L 190 Kg 1055 x 600 x 899 mm |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |



























