Kardanski agregat za struju EY-15TCS Energy
Cijena na upit
1500 rpm
15 KVA/12 kW
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Brzina | 1500 rpm |
| Radna snaga PRP | 15 KVA/12 kW |
| Radna snaga LTP | 16,5 KVA/13,2 kW |
| Nazivna brzina vratila za odvod snage RPM | 430 |
| Snaga traktora | 30 HP |
| Težina | 165 Kg |
| Dimenzije | 1152x960x1025 |
| Kontrolna ploča | ISO EASY panel: Panel s voltmetrom, ampermetrom, frekvenciometrom i brojačem sati CEE utičnica 5P 400V 7h ili 1h 1 x CEE utičnica 5P 400V 1 x Schuko utičnica Izolacijski uređaj s selektorom 1, 0, 2.ISO FULL panel: Panel s voltmetrom, ampermetrom, frekvenciometrom i brojačem sati CEE utičnica 5P 400V 7h ili 1h 2 x CEE utičnice 5P 400V 2 x Schuko utičnice Izolacijski uređaj s selektorom 0, 1, 2, Hitnim prekidačem. Bez diferencijalnog prekidača, bez uređaja DMK70. |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |
































