Agregat za struju EY-7TB/TBE Energy
Cijena na upit
7,5 KVA/6 kW
Trofazni 400/230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-7TB/TBE |
| Gorivo | Benzin |
| Napon | Trofazni 400/230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 7,5 KVA/6 kW |
| Motor | Honda GX390 – STAGEV – M |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 400V 16A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 2 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 6,5 L |
| Težina (Kg) | 70/92 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 780x520x500 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta (Kg) – ŠxDxV (mm) | 160 Kg – 1100x550x600 |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |



























