Agregat za struju EY-7MB/MBE Energy
Cijena na upit
6,7 KVA/6 kW
Monofazni 230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-7MB/MBE |
| Gorivo | Benzin |
| Napon | Monofazni 230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 6,7 KVA/6 kW |
| Motor | Honda GX390 – STAGEV – M |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x 230V (Zaštitni prekidač) |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 2 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 6,5 L |
| Težina (Kg) | 75/82 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 780x520x500 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta (Kg) – ŠxDxV (mm) | 160 Kg – 1100x550x600 mm |
| Jamstvo | 2 godina |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |






























