Agregat za struju EY-5MD/MDE Energy
Cijena na upit
4 KVA/3,6 kW
Monofazni 230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-5MD/MDE |
| Gorivo | Dizel |
| Napon | Monofazni 230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 4 KVA/3,6 kW |
| Motor | YANMAR L70 – STAGEV – M |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x Šuko utičnica 230V |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Pokretanje | EY-5MD – Uže za pokretanje EY-5MDE – Električno pokretanje |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 1 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 3,3 L |
| Autonomija (pri 75% opterećenja) |
3 h |
| Težina (Kg) | 120 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 835x610x565 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta Kapacitet spremnika goriva L Težina (Kg) ŠxDxV (mm) |
30 L 190 Kg 1055x600x899 mm |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |






























