Agregat za struju EY-20TDE-S Energy Dizel Zatvoreni
Cijena na upit
20 KVA/16 kW
Trofazni 400/230V
Opis
Zatvoreni agregat sa kučištem za zvučnu i vibro izolaciju, te zaštitu od vremenskih uvijeta.
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-20TDE |
| Motor | Kohler KD625/2 engine |
| Gorivo | Dizel |
| Napon | Trofazni 400/230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 20 KVA/16 kW |
| Motor | KD625/2 – NOT EMISS. – E |
| Utičnice | 1 x CEE 400V 32A, 1 x CEE 230V 16A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 4,2 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 50 L |
| Težina (Kg) | 410 Kg |
| Potrošnja 75% | 4.2 lt/h |
| Spremnik | 50 L |
| Autonomija 75% | 111.5 h |
| Kapacitet ulja | 3.1 L |
| Alternator | Linz |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 1301 x 634 x 1183 mm |
| Jamstvo | 2 godina |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |























