Agregat za struju EY-16TBE Energy
Cijena na upit
16 KVA/12,8 kW
Trofazni 400/230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-16TBE |
| Gorivo | Benzin |
| Napon | Trofazni 400/230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 14 KVA/11,2 kW |
| Motor | B.&S.23 HP – STAGEV – E |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 400V 32A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 4,9 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 15 L |
| Težina (Kg) | 140 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 910x580x750 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta (Kg) – ŠxDxV (mm) | – |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |



























