Agregat za struju EY-12MB/MBE Energy
Cijena na upit
10,5 KVA/9,5 kW
Monofazni 230V
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-12MB/MBE |
| Gorivo | Benzin |
| Napon | Monofazni 230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 10,5 KVA/9,5 kW |
| Motor | B.&S.18 HP – STAGEV – M/E |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 230V 32A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 4,3 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 8,5 L |
| Težina (Kg) | 111/125 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 910x580x640 mm |
| DODATNO: Verzija modela sa zvučnom zaštitom i zaštitom od vremenskih uvjeta (Kg) – ŠxDxV (mm) | – |
| Jamstvo | 2 godine |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |





















