Agregat za struju EY-12,5TDE-S Energy Zatvoreni
Cijena na upit
11,3 kVA – 9 kW
Trofazni 400/230V
Opis
Zatvoreni agregat sa kučištem za zvučnu i vibro izolaciju, te zaštitu od vremenskih uvijeta.
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-12,5TDE-S |
| Motor | Kohler KD425/2 |
| Gorivo | Dizel |
| Napon | Trofazni 400/230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 11,3 kVA – 9 kW |
| Motor | Kohler KD425/2 – NOT EMISS. – E |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 400V 32A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 2,8 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 30 L |
| Autonomija 75% | 10,5 L |
| Težina (Kg) | 240 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 1055 x 600 x 899 h |
| Alternator | Linz |
| Jamstvo | 2 godina |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |





























