Agregat za struju EY-12,5MDE-S Energy Zatvoreni
Cijena na upit
10 KVA/9 kW
Monofazni 230V
Opis
Zatvoreni agregat sa kučištem za zvučnu i vibro izolaciju, te zaštitu od vremenskih uvijeta.
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Model | EY-12,5MDE-S |
| Gorivo | Dizel |
| Napon | Monofazni 230V |
| Maks. Radna snaga (KVA/kW) | 10 KVA/9 kW |
| Motor | Kohler KD425/2 – NOT EMISS. – E |
| Utičnice | 1 x CEE 230V 16A, 1 x CEE 230V 32A |
| Brzina | 3000 rpm |
| Hlađenje | Zrak |
| Pokretanje | Električno |
| Potrošnja goriv pri 75% opterećenja (L/h) | 2,8 L/h |
| Kapacitet spremnika goriva L | 30 L |
| Autonomija (pri 75% opterećenja) | 10 h |
| Težina (Kg) | 240 Kg |
| Dimenzije ŠxDxV (mm) | 1055 x 899 x 600 mm |
| Jamstvo | 2 godina |
| Dostupan Servis u garantnom i postgarantnom razdoblju! | |


























