Multifunkcionalni usitnjivači za rušenje

Cijena na upit

Skancraft
Made in Germany!

Opis

Područja primjene:
Niskogradnja, građevina, demontaža, recikliranje i rušenje.

Njemačka kvaliteta sa dugogodišnjim iskustvom koja koristi Skandinavski čelik (Hardox) pri izradi svojih proizvoda!

Skancraft – Made in Germany!
Firma sa više od 30 godina iskustva u građevinskom sektoru u izradi raznih radnih priključaka za bagere i utovarivače, kao što je opreme za rušenje, sortiranje i prikupljanje! Vjernim klijentima osigurava čvrste i izdržljive proizvode koji zadovoljavaju njihove najzahtjevnije potrebe, te ubrzavaju izvođenje radnih zadataka i na taj način rade uštetu vremena i novca.

VRIJEME JE ZA REZANJE!
Kvalitetna, snažna i inovativna tehnologija čini ovaj usitnjivač vrhunskim radnim alatom svakog bagera. Različiti modeli napravljeni su savršeno za različite vrste radnih podhvata, što ih čini odličnim radnim alatom za bilo kakva razbijanja i rušenja u bilo kojem razredu operativne težine.

Prednosti:

  • Sila rezanja do 500 tona omogućuje korištenje i kod najdebljih armatura
  • Velika raspon otvaranja kliješta omogućuje jednostavno pozicioniranje
  • Različite vrste kliješta koje su zamijenjive
  • Klješta napravljena u izvedbi s nisko habajućim HARDOX materijalom
  • Čvrsta oštrica za rezanje kroz cijelu dužinu kliješta
ModelRadna težina (sa klještima) (kg)Ulje (l)
Otvoreno – zatvoreno
Najveći radni tlak (bar)Ulje (l)
pri rotaciji
Radni tlak kod rotacije (bar)Težina mašine (t)
SCMT4-1056830-502503204-10
SCMT10-151,535150-25035010-2014010-15
SCMT15-201,85170-21035020-3012015-20
SCMT20-302,3200-25035020-3012020-30
SCMT26-362,85250-30035020-3012026-36
SCMT36-504,88300-40035010-2014036-50
SCMT50-706,79400-60035030-6014050-70

Kategorija: Oznaka: