Malčer za mini utovarivač DMM120 – DMM130 – DMM140 – DMM160

Cijena na upit

Opis

Malčer za bager je specijalizirani radni stroj koji se montira na bager radi usitnjavanja i obrade vegetacije. Opremljen je snažnim rotorom s noževima ili čekićima koji drobe grane, drvo, grmlje i ostalu vegetaciju. Malčer se pokreće hidrauličnom energijom bagera i može se kontrolirati i prilagođavati iz kabine vozača. Ovaj stroj omogućuje brzo i učinkovito uklanjanje vegetacije, čime se olakšava priprema terena, čišćenje površina ili održavanje vegetacije duž cesta, parkova i drugih područja.

 

MODELDMM120DMM130DMM140DMM160
Dužina rezanja (mm)1180128013801580
Težina (Kg)420450470485
Pritisak (bar)200200200200
Protok ulja (I/min)40-8040-8050-10070-120
Broj čekića36364248
Broj noževa12121416
Max promjer rezanja (mm)60606060
Dimenzije A (mm)1070107010701070
Dimenzije B (mm)1375147515751775
Dimenzije C (mm)700700700700